Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Altså det går an å komme seg fra søvnproblemer.

På det meste for å få noenlunde søvn har jeg tatt 5 Vallergan, 45 mg. Remeron (vet at lavere doser virker bedre på søvn, men den skulle virke på depresjon også da), 7,5 mg. Imovane og 1 Vival (Fikk det på sykehus. Ikke selvmedisinering). Ikke alt dette fast da. Var slett ikke helt utslått av denne Coctailen. Hadde jeg inntatt alt dette nå, hadde jeg nok nærmest vært i koma.

Nå har jeg iløpet av siste året tatt Imovane 3,75 mg. bare to ganger, og gått fra 15 mg. Remeron til 5 mg.  Tolvon. Har til og med hatt noen greie netter uten Tolvon. I natt sov jeg 8 timer sammenhengende uten.

Det hjelper å ha medisinen i medisinskapet, og vite at en kan ta likevel om søvnen ikke kommer!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...