Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Hurja
Skrevet

Hva skal dere gjøre idag? 

Her blir det å feire den på jobb til i ettermiddag 💃🏼 - og så blir jeg servert god mat og kake av min kjære når jeg kommer hjem 🥰   

Håper dere får en fin nasjonaldag 🥳🇳🇴🌺

 
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer med dagen til deg.  Jeg skal tilbringe dagen med ungene mine og barnebarna 😀

Skrevet

Gratulerer med dagen til deg også🇧🇻

stjernestøv
Skrevet

Gratulerer med dagen :) 

Her blir det en rolig dag med mannen og sønnen. 

Skrevet

Gratulerer med dagen alle!

Sittter her med morgenkaffen og ser på NRK Direkte. Ser på gardistene sin oppvisning - det er så flott! Blir litt rørt, jeg.

Senere skal jeg gå folketoget for karateklubben. Etter det blir det kosetid med samboer med god middag og så cava, jordbær og dessert. :) 

UtakknemligDiva
Skrevet

Her blir det mulig å gå en tur ut litt utpå dagen. Kanskje jeg treffer noen kjente eller ukjente 😜 Alle jeg kjenner her er på en eller annen måte opptatt. Nybakte foreldre som skal være rolige, en kompis som pleide å arrangere champ.frokost skal lese til eksamen, andre er ikke her i byen. Så i år blir jeg hjemme enn så lenge.

Det positive er at jeg slipper å være dårlig klokka 5 i ettermiddag da 😜

Skrevet

Gratulerer med dagen til dere her! Jeg skal litt hit og dit 😀

Ha en hyggelig feiring dere som skal feire, og ha en fin dag dere som ikke feirer også 😊

Skrevet
Vhanja skrev (26 minutter siden):

Gratulerer med dagen alle!

Sittter her med morgenkaffen og ser på NRK Direkte. Ser på gardistene sin oppvisning - det er så flott! Blir litt rørt, jeg.

Senere skal jeg gå folketoget for karateklubben. Etter det blir det kosetid med samboer med god middag og så cava, jordbær og dessert. :) 

Blir rørt jeg også. Det er det med at  nordmenn alltid er så nedpå og nøkterne, så når det blir høytidelig og feiring så blir det litt sånn gåsehud 😀

Skrevet
Kashmir skrev (4 minutter siden):

Blir rørt jeg også. Det er det med at  nordmenn alltid er så nedpå og nøkterne, så når det blir høytidelig og feiring så blir det litt sånn gåsehud 😀

Ja, tror det er et godt poeng.

Gråter faktisk en liten skvett her jeg sitter, jeg. Når Kongen kommer ut på balkongen. Kommer omtrent rett fra sykehuset, er tydelig svekket, men stiller likevel opp. Har fått stol men står likevel gjennom hele nasjonalsangen. ❤️ 

FjellOgDalar
Skrevet

Gratulerer så mye med dagen alle sammen!

Jeg feirer på en opptreningsinstitusjon i år, men i dag er det bare 17. mai-relaterte poster på programmet. Vi har akkurat gått i tog på området, og nå er det snart lunsj i form pølse, kake og is. 

påskelilje
Skrevet

Hurra for 17.mai!!!!

Her har jeg en strekk på sofaen etter koselig lunsj med mine foreldre. Jeg ble akkurat ferdig i tide, holdt på å ta på bunaden da min far kom fem minutter før tida, som han pleier 😁 Det ble SÅ koselig!

Om en stund skal vi inn til byen og se borgertoget. Det blir også fint 🇸🇯

Skrevet

Gratulerer med dagen til alle. :)

Jeg har gått i tog med ungene. Ellers blir det ikke noe særlig feiring i år da jeg er sliten. 

Skrevet

Gratulerer med dagen! 🇳🇴

 

Her ble den feiret med lang skogtur med ei venninne og bikkjene!

AnonymBruker
Skrevet

Gratulerer med dagen alle sammen 🇳🇴 

Anonymkode: 8a98f...75f

Skrevet (endret)

Feilpost

Endret av Glitter

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...