Gå til innhold

cipralex


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg tar ti mg cipralex om dagen.  Har egentlig lyst å slutte helt, men tør ikke.  Jeg fungerer helt bra nå, men får angst av og til.  Det fikk jeg også da jeg gikk på 20 mg.  Jeg har gått i årevis på cipralex og før det cipramil.  Dette har nok bidratt til vektøkning som jeg gjerne skulle vært foruten.

Anonymkode: 52a63...448

Fortsetter under...

Gjest Krøll47
Skrevet

Hos meg fører Cipralex ikke til økt apetitt. Men det er nok forskjellig. Hvis det er årsaken forstår jeg at du vil slutte. Det blir en avveining fordeler/ulemper. 10mg er vel såvidt en forebyggingsdose eller? 

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...