Gå til innhold

Aqaricus


Anbefalte innlegg

Skrevet

Aqaricus skal kunne hjelpe mot kreft. Har en kone med kreft i hjernen og dette ekstraktet skal, ifølge fagliteraturen (les ukeblader) ha hjulpet tilsvarende.

Har du vært borte i dette proktuktet og har det noe dokumentert virkning.

Gjest Stig Bruset, Allmenpraktiserende Lege
Skrevet

Agaricus Blazei Murill er en sopp som opprinnelig kommer fra Brasil og er i familie med champignon. Den inneholder et stoff som heter proteo-glucan som det er gjort mye forskning omkring, særlig i Japan. Hovedsaklig er denne forskningen konsentrert seg om kreft hos mus og jeg kjenner ikke til forskning på mennesker som beviser effekt. Selv har jeg ingen erfaring med dette produktet.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...