Gå til innhold

Forsatt usikker


Anbefalte innlegg

Gjest lillegerd

Hei

Beklager, jeg er fortsatt forvirret. Kan jeg arbeide 50 pst + motta rehabiliteringsmidler for 50 pst stillingsandel frem til 4 uker før permisjon. Hvis jeg har jobbet i min 100 pst faste stilling 4 uker før jeg tar permisjon så får jeg utbetalt 100 pst. lønn ? ( arbeidsgiver dekker overskytende)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/88253-forsatt-usikker/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Irene Grøneng

Ja, det skal det ikke være noe i veien for. Jeg anbefaler deg å ta dette opp med trygdekontoret på forhånd slik at du er sikker på at dere har samme forståelse av reglene slik at du slipper problemer den dagen du skal ha pengene. Dette også for at arbeidsgiver da vet hva de får dekket.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/88253-forsatt-usikker/#findComment-483931
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...