Gå til innhold

Extra trekningen..


Anbefalte innlegg

Gjest alexsandra
Skrevet

Endelig en dame som skrek og hylte litt da hun vant 2 mill,takk gud for at det ikke var nok en bonde fra østre gudvangen som vant...Eller en tunghørt

og senil dame som stotret fram ett taakkk..

Eller en Asmail hussein Ali som nettopp var kommet her til...puh..Bra!

Snorkfrøken
Skrevet

Ja, er det ikke irriterende når de sitter på en fjellknaus og ikke vet hva de skal med pengene. "Nja, kanskje jeg skal bygge en ny geitfjøs." Kviner de med en gammel knirkete stemme.

Hrmf.

Skrevet

Jeg jubla for mine 365 kroner også jeg! Og kommer jeg ut på direkten noen gang... så må dere holde dere for øra!

Synes det er fint å høre når det er en enslig tobarnsmor og sånne ting jeg... de som virkelig trenger det.

hilsen

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...