Gå til innhold

Ang.meldekort


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Gjest Athea36

Ja, gjør som pirko sier og send meldekort på nett isteden. Du får penger raskere også da, tror jeg. Her kommer penger allerede onsdagen etter meldeperioden er over (4 dag)

Kontake Aetat slik at de får registrert deg som nettbruker.

mvh

meldekort på nett,har jeg ikke hørt om,men skal spørre aetat Ski om de har den ordningen(det går jeg da utfra).

Man må jo alltid passe på å kjøpe et hefte frimerker å ha i veska til disse meldkorta!

Dumt at disse konvoluttene ikke er forhåndsfrankert...

Men ringte aetat idag og de sa at det er mange som tror de er det og sender uten frimerke,men de har en avtale med posten om at konvoluttene skal sendes meldesentralen allikevel,visst:-)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/98111-angmeldekort/#findComment-554304
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...