Gå til innhold

Haster Winamp


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hva er egentlig den nyeste winampspilleren? Hvilke versjon er best og hva er forskjellen på de. Wonder..

Den nyeste versjonen er 2.9, men versjonen med høyest versjonsnummer er 3.0. Det er relativt store forskjeller mellom 2.x og 3.x, og det viste seg at 3.x inneholdt en god del problemer og mange likte den ikke noe særlig. Derfor fortsatte de å utvikle 2.x-versjonen. Såvidt jeg har forstått vil ikke 3.x-versjonen bli utviklet noe mer, de satser i stedet på å utvikle en versjon 5 som skal kombinere det beste fra begge. (5 er summen av 2 og 3).

Min anbefaling er å holde seg til versjon 2.9 inntil videre, men hvis du ikke har noen problemer med versjon 3 er det jo forsåvidt ingen grunn til å skifte.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/100395-haster-winamp/#findComment-569283
Del på andre sider

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...