Gå til innhold

noen bergensere her?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Det er vel litt utenfor Bryggen, hvis jeg ikke er helt fjern. Typisk der hvor cruise skip/Englandsbåten legger til. Altså ikke langt (3 min) å gå til Bryggen (litt dyrt, mange souvenirbutikker...), og bare et lite stykke til å gå til Torget, dvs. midt i by'n med butikker av alle slag.

Håper dette hjalp.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/103379-noen-bergensere-her/#findComment-595827
Del på andre sider

Kizza1365380506

Maza har helt rett. Du er så å si midt i sentrum. Gå innover bryggen, Når du kommer til Torget så forsetter du oppover mot høyre, altså over Torget da ender du på Torgalmenningen. Innover bryggen har du suvenibutikker, restauranter og puber på rad og rekke. Rundt Torgalmenningen har du kjøpesentre etc. Noe mer du lurte på så bare spør.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/103379-noen-bergensere-her/#findComment-595835
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...