Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei!

Min sønn fikk ørebetennelse etter mye bading i svømmebasseng i Tyrkia i fjor sommer. Hos den lokale legen fikk han antibiotika el. lign i form av øredråper. Han sa avsltningsvis at dersom vi neste år blandet ut eddik i vann og dryppet dette i ørene hver kveld med dråpeteller,- så ville vi lettere kunne unngå denne type infeksjoner.

Vi vil selvsagt også bruke øreplugger....

Jeg har dessverre glemt blandingsforholdet/styrken på vidunderdråpene. Kan dere anbefale dette? og kan dere i såfall anbefale rett dosering og blanding?

På forhånd takk"

Hilsen Knerten

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/112116-%C3%B8reinfeksjon-fra-sv%C3%B8mmebasseng/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...