Gå til innhold

Noen som har sett United?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Som utflyttet Etnebu fant jeg filmen utrolig underholdende, hehe. Kjøkkenet til en kollega av mamma, boblebadet til en kompis av pappa, huset til foreldrene til en kamerat av meg. Ustyrtlig festlig å se det på kino :-) I tillegg kjenner jeg de fleste av statistene.

Sett fra et nøytralt ståsted: Var filmen bra? Jeg er inhabil...

Gjest L'pool 4 ever!
Skrevet

Har ikke sett den, og skal ikke se den helller pga tittelen.. Hater United! :)

Angela1365380318
Skrevet

Jeg har ikke sett den, men skal, tror den er veldig bra ja.

En annen bra film for tiden er Buddy, den er veldig god den også, endelig har norsk film kommet seg...det tok sin tid ja..

Skrevet

Det er ikke hvert år jeg er på kino, men United skal jeg se. Jeg har gått på skole med nære slektninger av han gutten som spilte Iversen, og er selv litt i slekt med han. Noen av mine tantebarn var vel også statister (de er gode fotballspillere), men de kan jo være klippet bort.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...