Gå til innhold

billig flybillett til Stockholm?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

polly1365380357

Fly med Ryanair - fra Torp eller Haugesund! I slutten av juli betalte jeg kr 19 pr. billett + skatt Torp -Stockholm! Vær ute i god tid -minst 5 uker før avreisen - og søk på avganger. Ordinær pris med Ryanair er kr 299 tror jeg. De var effektive og det var en fin flytur. Kom fram adskillig FØR ruta begge veier!

God tur!

Annonse

Det er feil å si at du lander i Stocholm da. Den flyplassen Ryanair bruker som "Stockholm", ligger vel en 7-8 mil sør for St-holm.

Ja, men Torp heter også "oslo"! Det er utmerket forbindelse både med tog og flybuss fra Skavsta til Stockholm. Det tar 1 time. Med andre ord, ikke lange biten, og verd det hvis du kan fly t/r for kr 38!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...