Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Da trenger du et trådløst aksesspunkt (som du kobler til ADSL-modemet/ruteren) og et trådløskort i hver av PCene. Mange laptoper i dag har innebygget trådløst. Du finner priser f.eks her: http://www.komplett.no/ (under Nettverk)

Dersom du har ADSL fra Telenor bør du antakelig skaffe trådløs ruter, pass på at den støtter PPPoE. Hvis du har ADSL fra en leverandør som leverer ruter (f.eks NextGenTel) holder det med et aksesspunkt uten ruter.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...