Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Marianne, eller Cheerleader som hun kalte seg, er det noen som vet hvordan jeg kan komme i kontakt med henne? Hun var aktiv her på DOL for noen år siden. Selv har jeg ikke vært her på noen år, men det ser ut som om hun har "forsvunnet" herfra. Noen som evt. kjenner henne?

Mvh

Beate

Gjest Pricilla
Skrevet

Hun som bor i amerika det! Husker henne, men kjenner henne ikke... Var ikke SÅÅÅ lenge siden hun takka for seg her på DOL.. Søk på nicket hennes så finner du kanskje ut mer.

Skrevet

Jeg mailet med henne for noen år siden og har fortsatt mailadressen hennes, men det er jo ikke sikkert at den er aktiv nå. Du kan få den hvis du vil, men tror ikke at jeg skal legge den ut her. Kan maile deg den!

Skrevet

Jeg kjenner henne. :)

Hvis du mailer meg, kan du få mailadressen hennes.

[email protected]

Vil ikke legge den ut her, siden hun har takket for seg her på dol.

mvh

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...