Gå til innhold

forslag til ting å gjøre på date?


Anbefalte innlegg

Gjest martamor
Skrevet

Jeg er en tjueen år gammel jente som skal på date med en mann på 26 på onsdag. Vi møtte hverandre på byn og har møttes en gang til etter det. Kontakten er veldig god, vi prater bra sammen og så videre. Det første kysset har alt funnet sted;)

Jeg har nettopp flyttet til oslo, så jeg er ikke særlig kjent her. Er det noen uhøytidelige, morsomme ting man kan finne på en onsdag kveld? Gjerne noe litt orginalt og sprudlende. Har ganske dårlig fantasi:)

Takknemlig for forslag! Dette er en fyr jeg gjerne vil bli bedre kjent med..

Skrevet

Bowling eller gocart!

Begge deler er kjempemorsomt:)

Gjest papirtiger
Skrevet

Jeg ville gått en tur med han. Actionfylte aktiviteter er gøy det, men man kan ikke akkurat kline samtidig :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...