Gå til innhold

Bivirkning av Cipralex


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Jeg tror ikke det er vanlig at man får panikkanfall av cipralex. Det er vel kanskje heller sånn at de som er disponert for slike anfall ikke er garantert immunitet?

Selv har jeg stort sett hatt god nytte av cipralex. Går fortsatt på 20 mg pr dag og har gjort det i snart 9 mndr.

I det siste har jeg vært veldig plaget med angst (sosial angst/prestasjonsangst) men det ervel pga meg selv, og ikke på grunn av medisinen, tror jeg..

Hadde du ingen bivirkninger sist, tror jeg du virkelig trygt kan starte opp igjen på cipralex. Ingen grunn til at du nå skulle reagere annerledes.

Det vil alltid være noen som får en del av bivirkningene som står på lista. Du er så heldig at du har prøvd det ut, så jeg ville startet opp med friskt mot.

Vh bugge.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...