Gå til innhold

Angst? Nhd.


Anbefalte innlegg

Gjest svak nå
Skrevet

Jeg har opplevd en del store hendelser i det siste i mitt liv som har ført til at jeg har begynt å isolere meg. Har vanskelig for å gå ut å gjøre noe, har begynt å drikke for å døyve smerten. Jeg ser at dette ikke er en særlig sunn utvikling i mitt liv nå, så jeg forsøker å gå litt ut, gå litt turer og holde en viss kontakt med familie og venner. Problemet slik jeg ser det har utartet seg til hodepine, smerte i magen, rask puls og jeg får av og til følelsen av å ikke få puste.

Jeg forsøker å jobbe aktivt mot dette, så jeg har tatt kontakt med fastlegen men det er desverre lang ventetid.

Jeg ser selv at denne utviklingen må stanses nå, jeg kan ikke fortsette slik, så jeg tar et skritt av gangen for å komme ut av denne isolasjonen.

Har du noen tips? Hva slags medisin ville du anbefale, om noen?

Takk på forhånd.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...