Gå til innhold

vond hals/tenner/øre???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har fått så innmari vondt i halsen, kjennes som det sitter både nede ved "tungefestet" på den ene siden, men også i nærheten av kjeveleddet på samme side, og til og med kanskje i selve kjeven.

Det er liksom ikke i selve halsen, ikke som når det er _sårt_ i halsen ved forkjølelse, mer som inni selve vevet. Og plutselig dunker det til, spesielt når jeg reiser meg opp eller skifter stilling.

Vanskelig å si hvor det springer ut fra. Kan det være tannverk?? Eller halsbyll?? (blir man kanskje febril da?) Eller halsbetennelse? Går på penicillin allerede.

Skrevet

Jeg vet ikke jeg, men en tanke slo meg: kan det være mandlene? (eller en av dem da). Jeg syns uansett at du be om en legetime snarest, ikke fordi det er farlig, men fordi da kan du få noe for det.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...