Gå til innhold

Panikkangst-medisinering . Bipolar lidelse .


Anbefalte innlegg

Hvordan eliminere panikkangangst. Har prøvd Cipralex(uten virkning), men Orfiril og Lamiktal med utmerket virkning mot hypomani og depresjon. Uten bivirkninger overhodet. Årelang behandling i spes. Psykiatri/psykolog. Bør jeg starte opp med Xanor når alt er prøvd og feilet?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/274820-panikkangst-medisinering-bipolar-lidelse/
Del på andre sider

Fortsetter under...

FINGERPRINT

Hei har slitt i 15 år med panikkangst / fobier. Jeg har gått gjennom mesteparten av medesiner uten og lykkes før jeg fikk begynne på 3 mg xanor til dagen. Etter dette fikk jeg kontroll på anfalla og mestret dagene mye bedre sammen med også antideprisiva som tolvon og fontex. Jeg vil og si at xanor må være siste utvei da dette er et preparat som du blir meget fysisk og psykisk avhengig av. Du vil kansje komme i ett annet problem en det du sliter med i dag, nemlig avhengigheten. For exanor har dokumentert virkning på ca 8 månd på anfalla skikkelig. så er suget der etter xanoren etterpå.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...