Gå til innhold

Nå doper'ri mæ ne, Nåde!


Anbefalte innlegg

Gjest ferri

Hei!

Åssen er helvette for dere idag? Mitt lille univers smelter, men det er allright.. :P

Jeg var hoss legen idag igjen!! Og psyk.sykepleier i går, det er 1+månded siden sist jeg var hoss noen av dem...*slap*

I går var jeg også litt nudist i solskinnet... jeg er klin spenna gæren så det lov og være nudist da, allright!? :) Men jeg er fortsatt bleik som juling da, jeg kan ikke huske at jeg har hatt en brunfarge før, så jeg tror faktiskt ikke det er mulig at jeg kan få en lenger.. Noen med noen tips til hvordan man blir brun, og hvor lenge det er vanlig og være i sola kan skrives ned her! :)

Anyways..!

Nå ga han meg respet på TOLVON i ..errrr...den ligger etteller annet sted her.. vimse meg. Legen altså, kjempe fin kis, jeg liker ham :)

Jeg skal ta 1/2 tablett om kvelden i 3 dager, deretter 1 tablett på kvelden vidre. Det høres greit ut, sant NHD?

Ganske redd for dette med medisiner egentlig, aldri tatt noe "alvorlige" saker som dette før.. Mange tanker om det og litt skjelvne bein, nummne armer, og angst i magen her jeg sitter og tenker på det :o Men det går vel greit.

Orker ikke skrive så mye her inne for tiden, men stolt av mange, og takknemlig for mange her inne... Vi holder stand og beskytter jorda vi går på, tjoohei julekalender!

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/278044-n%C3%A5-doperri-m%C3%A6-ne-n%C3%A5de/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest Happiness(bugge)

Hei ferri:o)

Jeg synes det er bra at du har oppsøkt lege og psykepleieren din igjen. Det er en god start til å få ting litt i bedre gjenge.

Jeg skjønner det ikke er like lett å skulle stake ut en kurs og holde seg til den hele tiden. Ville bare si hei. Vi må forsette alle som en og kjempe for et bedre liv for oss selv, selv om det av og til går et steg tilbake.

Du har en lav bmi, og det høres greit ut å prøve tolvon. Du kan nå se hvordan den virker på deg.

Håper du får en fin dag. Og jeg er temmelig bleik jeg også:o)

Klem fra

Gjest Jente31

Hei ferri

Hyggelig å "se" deg igjen. Jeg har vært en smule bekymret for deg skjønner du, etter at du stakk.

Godt å høre at du får medisner. Kansje får du sove som normalt nå. Jeg tror ikke du skal være bekymret.

Jeg liker ikke å brune meg, det gjør jeg kun når jeg er i syden og har et basseng i nærheten! :-) Varmt......... sitter heller i skyggen, eller helst under vifte eller air condition..

Jeg vet ikke hvor lenge du kan være i sola. Men vær forsiktig.

Ps. du er altså ikke alene om å være bleik! :-)

Klem fra

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...