Gå til innhold

om lønn etter avsluttet jobb


Anbefalte innlegg

Gjest eller hva er riktig?
Skrevet

Jeg avsluttet mitt engasjement på jobben 1.juli. Fikk feriepenger i juli, men er det slik at jeg får lønn for juni i juli? Har fått inn på penger, og skjønner ikke helt hvorfor..

Gjest Persille
Skrevet

Du vet vel selv når du får lønn? Har du etterbetalt lønn får du lønn for juni i juli - hvis ikke kan det være feriepengene fra i år, altså sluttoppgjøret.

Skrevet

Det varierer veldig. De fleste får nok lønn for juli i juli. Men noen (spesielt timelønnede) får junilønna i juli. I tillegg får du jo feriepenger som du har opptjent i 2007. (Dvs. at sommeren kan bli mager til neste år om du ikke sparer disse pengene.)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...