Gå til innhold

noen som vet hva som er bra spl.lønn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal begynne å jobbe i vikarbyrå, har ti års ansinitet, og skal stille lønnskrav.

Noen som vet hva som er vanlig å ha i timelønn i et vikarbyrå, og hva kan jeg faktisk kreve ?Her har jeg altså mulighet til å forhandle.

Noen som har forslag?

En annen ting, hva tjener dere som sykepleiere i f.eks hjemmesykepleien her i Oslo?

Da i timelønn.

En annen ting.Kjenner en som driver et konsulentfirma,men ikke spesielt for sykepleiere.Kan han leie meg ut som sykepleier i dette firmaet?Eller si at f.eks mannen min driver et konsulentfirma, kan han leie meg ut og vi da få alle pengene?

Ikke dumt.

Takknemmelig for svar.

Skrevet

Utfra hva jeg har hørt tjener man mer som vikarsykepleier som jobber i vikarbyrå enn man gjør som fastansatt i for eksempel hjemmepleien. Utover det kjenner jeg ikke til konkret lønnsnivå.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...