Gå til innhold

hjelp kattungen ute alene for første gang


Anbefalte innlegg

punky brewster
Skrevet

Har hatt en kattunge i fem uker, først måneden var den kun inne, men den siste uka har den vært småturer ute i bånd, men i dag slapp jeg den ut alene, ser den ikke nå, så den er å utforsker rundt nå. Er engstelig om dette går bra. Er innimellom ute å roper på den, den har vært ute i 30 min nå. det er 3 grader ute.

punky brewster
Skrevet

Jippi hun er inne igjen, kom hjem etter en time:)

Skrevet

Takk Gud for at katten kom hjem igjen. Fikk skikkelig klump i halsen her et øyeblikk.

Gjest Gurojenta
Skrevet

Kjenner igjen den engstelsen der, men det er normalt det. Så lenge pusen har et godt hjem kommer den alltid tilbake. Men det er fint å småtrene litt på å være ute før den må være ute alene i flere timer.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...