Gå til innhold

Statisk kjole


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en kjole i 100% polyester som er fryktelig statisk! Håret klistrer seg til kjolen og kjolen klistrer seg til strømpebuksen! Hva kan jeg gjøre for at den skal bli mindre statisk? Noen tips? Skal ha den på meg i morgen så haster!!

Fortsetter under...

Gjest skyllemiddel
Skrevet

Ta skyllemiddel, gni inn litt på hendene dine, for så at du stryker henda dine over kjolen

Skrevet

Ta skyllemiddel, gni inn litt på hendene dine, for så at du stryker henda dine over kjolen

Og ikke vask den etterpå??

Skrevet

Vet ikkje om det er gjennomførbart i praksis men om du kobler en ledning til kjolen og bruker en kveil av denne og så tar du og kobler den andre enden til noe metall eller graver ned ei kobberplate og fester enden på den så vil elektisiteten bli utladet.

:-) Det vil fjerne alle problem.

Gjest skyllemiddel
Skrevet

Og ikke vask den etterpå??

Nei, du skal ikke vaske den etterpå :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...