Gå til innhold

Slette loggen


Gjest takknemlig for hjelp

Anbefalte innlegg

Gjest takknemlig for hjelp
Skrevet

Hvordan sletter jeg loggen på internett? Har jo kunnet dette en gang men finner ikke ut av det igjen...

Anyone?

Gjest lurelurelura
Skrevet

Jeg pleier iallfall å klikke på VERKTØY som er oppe til høyre på siden. Der kan du slette leserlogg.

Gjest lurendreis
Skrevet

"Start", "kontrollpanel", "alternativer for internet", "generelt", *leserlogg", "slett" - og så velge hva du vil slette.

Det finnes også små, gratis programmer som renser pc`n din enda bedre, men det har jeg ikke navnet på nå. Kan kanskje tippe deg om det siden.

:)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...