Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen erfaringer? Er det greit å bruke i stedet for vanlig bredbånd, eller må det komme i tillegg?

Skrevet

Jeg bruker mobilt bredbånd fra en leverandør jeg ikke husker navnet på i farten. Fungerer helt ok når jeg ikke er hjemme, men ville ikke vært uten adsl med høyere hastighet hjemme.

Jeg betaler ikke den mobile oppkoblingen selv, det er derfor jeg ikke er helt oppdatert på noe som helst ...*s*

...den evige natteravn...
Skrevet

Ingen erstatning for bredbånd, men et godt supplement. Har med meg pc'en "over alt".

Skal du ha tilgang hele døgnet er det relativt dyrt, men du kan få abonnement som kan benyttes ubegrenset etter kl.17.00 samt hele døgnet i helger og på høytidsdager for kr. 99,- pr. mnd.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...