Gå til innhold

SSRI, panikkangst og PMS - tilbakemelding


Anbefalte innlegg

Sarah Elizabeth

Fikk lyst til å gi en tilbakemelding på mitt forsøk på å øke min vanlige dose Cipralex fra 10 mg til 15 mg i en uke før mensen for å holde panikkanfallene borte mens jeg har PMS.

De to første periodene merket jeg ingen forskjell. Den tredje gangen bestemte jeg meg derfor for å forlenge perioden med 15 mg til ti dager. Denne gangen fikk jeg ingen angst i det hele tatt! Helt fantastisk! Har ikke hatt noen problemer med å gå opp og ned i dose på den måten heller. Jeg er kjempefornøyd og veldig lettet :) Håper det fortsetter sånn.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/314493-ssri-panikkangst-og-pms-tilbakemelding/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...