Gå til innhold

Hurgada, makadi bay


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Nickløsheletiden

Jeg var det tidlig på 90-tallet. Hurgada i seg selv husker jeg som ikke spesielt spennende, annet enn at du kan bade og dykke i rødehavet. Det jeg husker best fra turen og som gjør det vel vedt å dra dit er turen vi tok til Luxor og kongenes dal.

Fordi det er veldig lett og få mageinfeksjoner der, er det ikke stedet jeg ville tatt med små barn om de har kommet over alderen hvor de spiser annet enn grøt, melkeblanding og middag på glass.

Vi tok med vår eldste datter som den gangen var 1 år, men hun levde altså bare på ovennevnte kost laget av kokt vann. Hun var den eneste av oss som ikke fikk mageproblemer.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/354929-hurgada-makadi-bay/#findComment-3046487
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...