Gå til innhold

Hvor langt er tråden kommet?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Nord og ned.

Jeg har ikke sjekket den jeg heller, men jeg antar de har kommet lenger enn som så og nå er i gang med å diskutere de nye nazistene, og at islam skrives med z.

Håper da virkelig det. Det kalles inovasjon når man snakker om dagen i dag og ikke hva den var for 80 år siden, selv om du og din mullah tydligvis foretrekker det sistnevnte.

Annonse

Gjest Nord og ned.

''men jeg lurer på om den har kommet så langt at jødeforfølgelsen i 30-årene er tatt inn?''

Tror ikke det. Men blasfemi-tråden ble både hitlet og jødet på mindre enn én time.

Hehe "jødet". Den var ny og fin.

Sør har skapt et nytt ord i språket, som muligens ikke forstås utenfor DOL, men desto bedre her.

Jeg har ikke sjekket den jeg heller, men jeg antar de har kommet lenger enn som så og nå er i gang med å diskutere de nye nazistene, og at islam skrives med z.

Ja, regner med at islam har blitt skrever med z mange ganger allerede. Og at man har gitt hverandre diagnose®. Spennende!

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...