Gå til innhold

Hvordan komme igang å skrive oppgaven?


Anbefalte innlegg

Gjest bare jeg kunne vært ferdig nå

Er så lei skriving og arbeidskrav. Nå har jeg fordypningsoppgaven igjen på ca 25 sider. Men det er så vanskelig å komme i gang. Har ingen inspirasjon og er sliten. Hvor kan jeg finne noe som kan motivere? skal skrive om brukermedvirkning i psykisk helsearbeid mellom meg og en bruker. Vet ikke engang hva jeg bør ha med i oppgaven. Har en mnd på meg, men jobber i tillegg 100%.

Pleas gi meg inspirasjon.................

Fortsetter under...

Gjest - Ingoen -

Huff, jeg har det likedan, bortsett fra at jeg har en avhandling å komme i mål med. *grøsss* Er så utrolig drittlei av å skrive og lese nå!

Ikke så mange gode råd, sliter med motivasjonen selv. Men kom i gang og skriv, selv om det er litt feil her og der og litt svada, så bare SKRIV. Lag gjerne fremsiden og få ned hovedoverskriftene og disponer sånn ca hva du tenker at bør være med.

Plutselig er du godt i gang! Lykke til!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...