Gå til innhold

Hvordan bruke Norton produktnøkkel til PC nr 2?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Jacoba

[quote name=smil til livet :o)' timestamp='1303419344' post='4565827]

jeg gikk inn på Norton sine sider, valgte riktig produkt og fikk opp et vindu hvor jeg ble bedt om å skrive inn produktnøkkelen. Skrev koden og det var det.

Fant ut at det bare gjelder 60 dager etter at produktet er kjøpt... Faens svindel. Har jeg betalt, så har jeg betalt.

Gjest smil til livet :o)

Fant ut at det bare gjelder 60 dager etter at produktet er kjøpt... Faens svindel. Har jeg betalt, så har jeg betalt.

Nå er det en stund siden jeg gjorde det, men det var gått mer enn 60 dager. Det gjaldt i ett år fra datoen jeg aktiverte på pc nr 1.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...