Gå til innhold

hvordan vet jeg om nesebenet er brukket?


Anbefalte innlegg

Gjest nesefall

Jeg hadde en ulykke i går, hvor jeg ramlet rett i gulvet , med nesa først. Forut for fallet,så var jeg så svimmel at jeg ikke klarte å ta meg for med armene.

Nå er jeg rød,og hoven, men har ikke så immari vondt lengre.

kan jeg ha fått meg en brist ? Er dette noe som som i såfall vil lege seg selv, eller bør jeg ta grep for å unngå deformert nese fremover ?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/372246-hvordan-vet-jeg-om-nesebenet-er-brukket/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Det er ikke så mye å gjøre med en brukket nese, uansett. Da jeg brakk min (full fart inn i ei glassdør...), var jeg på sykehus og fikk en beskjeden. Nesa er rimelig ok i ettertid, bare fått en liten ekstra hump ;)

Om det er brist er det heller ikke noe å gjøre.

Du får bare satse på at det går fort over :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...