Gå til innhold

Hva mener dere om den globale oppvarmingen?


Anbefalte innlegg

Gjest Proffessoren
Skrevet

Smelter virkelig begge polene så fort at havet vil stige over 5 meter de nærmeste 20 år?

Jeg tror det bare er bløff,helt til vi ikke får snø i januar,men i juli.Og det regner hver januar i minst 2-3 år.

Hvis all sne smelter i Norge får skigutta heller frytte til Svalbard.

Er dette "en hype" ett motefenomen,eller har Al Gore noe for seg?

Norn forskere mener at menneskene ikke kan påvirke jordkloden i vesentluig grad,og at den helbreder seg selv.Dør vi ut vil jorden bli mye bedre bare etter 5-10 år.

Forurensing av lufta og atmosfæren slik som i "ruhr-gebiet" og nå i Kina tror jeg på.Vi må kutte ut kullkraftverk i verden.

Vi får hente opp den oljen og gassen vi kan og hjelpe England med vindmøller.

Vannkraft er den aller reneste energien.Desverre kan Hardanger bli utsatt for disse digre monstermastene som bare er synlig på 500-1000 meters avstand, og ikke 5 km som kan være avstanden mellom noen fjelltopper i Hardanger.For å se hele verden under ett bør man i norge satse på Olje gass og vannkraft.Vindkraft er noe for fremtiden,men vi har ingen hastverk.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...