Gå til innhold

Lurer på om jeg har bulimi?


Anbefalte innlegg

Gjest froken84
Skrevet

Jeg er ei dame på 27 som har begynt å lure på om jeg kan ha bulimi.. Men det handler ikke så mye om å overspise. Er mer sånn at hvis jeg føler at jeg har spist for mye, eller for usunt, så føler jeg at jeg må kaste det opp igjen. Og nå nettopp når jeg hadde besøk av ei venninne i 3 dager, og ikke kunne kaste opp det jeg spiste mens hun var her, fikk jeg dårlig samvittighet over det jeg hadde spist (var mye usunt). Jeg vil tro jeg er normalbygd (175cm, 66kg), men jeg føler at det er for mye fett på enkelte plasser på kroppen. Jeg lurer på hva jeg skal gjøre. Har tenkt på å begynne å trene for å se om det kan få tankene på rett spor, men har vanskelig for å komme meg igang med det.

Skrevet

Om du ikke har utviklet bulimi så er du i alle fall sterkt i faresonen for å gjøre det. Om du kjenner at du ikke takler dette på egenhånd så vær så snill å søk hjelp! Ikke la deg selv havne i et spiseforstyrret helvete!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...