Gå til innhold

Takk for et godt råd NHD


Anbefalte innlegg

Madelenemie
Skrevet

Hei!

Da jeg i går leste en link her inne om hva man skulle gjøre med bekymring/grue seg, bestemte jeg meg for å teste ut dette i dag.

Jeg skal til tannlegen, istedet for å bekymre meg for alt fra hvor jeg skal parkere til hvordan det hele skal gå, erstatter jeg sittingen på en stol der gruingen pågår, med aktivitet og besluttsomhet. Avgjørelsen om å gå til tannlegen er jo der og da er det lite konstruktivt å bruke tid på å grue seg.

Så jeg gruer meg ikke så mye nå som jeg pleier, så jeg håper jeg greier overføre dette til andre ting jeg må gjøre, også når jeg vegrer meg mot å gjøre nye ting. Jeg gjør det som er avtalt og skrevet opp, men jeg bruker så mye tid på å grue meg ofte.

Håper dette blir lettere med denne viten/opplysning.

Derfor tak skal du ha.

Det var den om Oslo S

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...