Gå til innhold

Seponere seroquel


Anbefalte innlegg

Skrevet

Legen mente jeg skulle seponere seropuel pga sårhet i munnen. Det står ingenting om at bivirkninger kan være det, men sannsynligvis kommer det av endret spytt som er en bivirkning. Har prøvd det meste for sårheten i håp om at jeg kunne fortsette med seroquel, men ingenting hjelper.

Jeg erstattet fluanxolen med seroquel så nå står jeg bare igjen med fluoxetin og wellbutrin. Har vært ganske stabil i det siste og har heller ikke vært så trett som jeg var, så jeg er litt redd for hvordan det blir å seponere.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...