Gå til innhold

en av mange grunner...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Til at "de" mener jeg har asperger syndrom er at jeg tar bilder av skilt og avkjøringer.

Det mener min psykiater er et klart tegn på asperger syndrom.

Fint kom jeg på nå, for det er i vertfall konkret nok.

Jeg tok ikke bilder av så mange skilt da jeg begynte hos henne, men da gjorde jeg andre rare ting som feks å lukke øynene når noen stilte meg spørsmål el.l.

Det er mange slike ting som gjør at psykiatere tenker "ja her har vi et tilfelle av asperger syndrom" Jeg har ikke oversikten men jeg begynner selv å tenke hva jeg selv ville tenke hvis jeg ble psykiater, noe jeg virkelig mer og mer kan tenke meg!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

Hvis jeg ble psykiater så skulle jeg laget hefter egnet for pasientene til å lese, trene, innlære utenat kunnskap om livet.

Slik at jeg slapp å gjenta noe jeg tidligere hadde sagt noe om.

Jeg er ikke spesielt glad for å gjenta. En del med asperger syndrom liker gjentagelser, jeg blir lettere urolig hvis jeg må bruke unødvendig mange ord på å forklare en sak, da sier jeg bare nøyaktig det samme igjen og igjen. i håp om at noe når inn.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...