Gå til innhold

Er sikkert den verste psykiatriske pasienten akkurat nå......


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ikke i form for tiden, og er alene hjemme. Seponerer Lamictal gradvis nå i 2 uker og i går gikk jeg ned 100 mg til (går nå på 100 mg). Samtidig er jeg så oppgitt. Føler ikke noe hjelper. Har gått til x antall polikliniske samtaler uten at det hjelper.  Har vært innlagt døgn som hjalp, men har aldri fått være der så lenge at jeg er blitt mye bedre, noe jeg også har fått tilbakemelding på at "de hadde sett at jeg var bedre når jeg ble skrevet ut". Skjønner ikke alltid hvorfor de absolutt må skrive meg ut når de ønsket at jeg var bedre når jeg ble skrevet ut. 

Så nå i irritasjon og frustrasjon over manglende bedring har jeg trappet ned på Cipralex også. Vet det er dårlig og ikke det beste valget, men blir så frustrert. Dessuten har behandler ferie nå, så blir leeenge til neste time når jeg er vant med timer 1 gang i uka. :(

Skrevet

Fordi ingenting hjelper og de finner ikke hvilken medisinering jeg trenger. De bare prøver og prøver uten at de helt vet hva medisin de skal sette meg på. Orker ikke mer! Vil bli frisk, men føler ikke at noenting hjelper, og da føler jeg det ikke er noe vits i å fortsette med medisiner. :(

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...