Gå til innhold

urinstank av toalette!


Anbefalte innlegg

Skrevet

har vasket doen nå med klorin fem ganger, hvis ikke denne urinstanken gir seg, må jeg vel ringe rørlegger ellerno?

sender rørleggere faktura?

Skrevet

Etter å ha vasket toalettet med børste: Hell en skvett Klorin eller Salmiakk (ikke blanding!) i toalettet og la det godgjøre seg noen timer eller over natten før du spyler ned. Det pleier å ta knekken på lukt.

 

Om du tilkaller rørlegger vil han selvfølgelig fakturere deg.

Skrevet

Har du vasket rundt do da?

Jepp, rørleggere sender faktura, men så lenge doen ikke er tett så vet jeg ikke om de får gjort noe med urinstanken.

Skrevet

har fåt anbefalt mudin 

skal prøve det om det ikke har gitt seg

Skrevet

har vasket doen nå med klorin fem ganger, hvis ikke denne urinstanken gir seg, må jeg vel ringe rørlegger ellerno?

sender rørleggere faktura?

Du har vasket selve skåla? Har du vasket gulvet rundt? Det skal ikke store skvetten til før det stinker.

Skrevet

Har du en sånn dobørste med "bakover-kost" i tillegg, slik at du får børstet godt under kanten rundt do? Det er ofte der urinen legger seg og skaper stank.

Anonymkode: d77bf...f4e

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...