Gå til innhold

Hvorfor?


Anbefalte innlegg

Skrevet

For et år siden sånn veldig cirka, da hadde vi ingen "flyktningeflom", det kom bare et "normalt" antall. Så tok det helt av. Stusset på akkurat det der.

Hvis du ser bort fra Syria, altså. Hvorfor plutselig denne "flommen" av mennesker? Og at de kommer fra "alle" kanter?

Tyrkia er vel bare glad for å bli kvitt flyktninger. Har de gjort noe for å bli kvitt dem? Det samme skjedde i Russland. Syrere som hadde vært i Russland veldig lenge, stakk plutselig til Norge. Prøvde russiske makthavere å få dem hit? Er en stor del av flyktningeflommen samordnet?

Anonymkode: 51c8f...dd6

Skrevet

Er vel at flere og flere får høre om Norge, landet som bugner over av honning, og at dørene står på vid gap.

Anonymkode: c28a5...501

Skrevet

Sikkert noen smarte bakmenn som har funnet en måte å tjene penger på organisert "flukt".

Skrevet

Ja, det og. Det er mye penger involvert i alt det som skjer der nede.

Anonymkode: c28a5...501

Skrevet

Sikkert noen smarte bakmenn som har funnet en måte å tjene penger på organisert "flukt".

Ja. Konkret tenkte jeg på

* mafia,

* en eller annen diger muslimsk organisasjon med "eurabia"-lignende visjoner eller

* statlig organ, typisk KGB eller noe sånt banditt-aktig.

Kunne vært interessant med en avsløring.

Anonymkode: 51c8f...dd6

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...