Gå til innhold

Mange kloke ord her på DOL


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mange ganger lurer jeg på en ting her på dol. Det har blitt diskutert om folk innpå her er spesielt god på rettskriving og formulering. Også jeg er imponert . En annen ting er om alle svar er kloke ?. Det opplever jeg også stort sett,  at det er mye som høres veldig vist ut ?. Likevel er jeg kanskje en som er mest opptatt av hva som er rett og sannt?. Vi lever jo i et land med mye politisk korrekthet At det flertallet mener er den ultimate sannheten (?).Vi er også så individualistisk at vi tenker at det vi mener er rett. Vi kan til og med velge selv hvem vi vil at selveste Gud skal være😊. Vi googler og leser og kan så mye.... Noen mener dessuten  pga sin intelligens å vite mer enn andre og er skråsikker i sine egne vurderinger.  Noe jeg har lært på dol er å ha respekt for menneskers opplevelser av ting. At vi har ulike liv og at jeg aldri helt vil forstå hvordan det er å gå i andre sine sko. At intelligens kan være så mangt ... og at jeg har blitt litt glad i dere her inne på dol.. 😊. 

Skrevet

Altså, mange her har jo ikke annet liv enn å chatte, google og lese. Og nettopp dette gjør en person flinkere til å formulere seg.

Anonymkode: 1efe5...9b8

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...