Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Vil jo gjerne
Skrevet

hvordan klarer dere å motivere dere til å trene en dag dere ikke har lyst?

eg sliter litt med motivasjon for tiden..

Skrevet

Du kan tenke at det er deilig når du først er på treningen, og tenke over hvor bra trening er for kroppen din og psyken din.

I tillegg kan du tenke sånn at hvis du ikke gjør det i dag er det enda mindre sjanse for at du gjør det i morgen, og den sirkelen vil du ikke inn i..

Skrevet

Slitsomt mens det står på men en får så mye igjen for å trene..og "oppturen" starter allerede rett etter treningsøkta :)

Da føler iaffal jeg meg klar til en ny dag (trener i 45 min. før frokost)

Skrevet

Hvis du er medlem av et treningssenter anbefaler jeg deg å gå på gruppetimer (spinning og aerobic)....det hjelper å trene med andre, iallefall for meg :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...