Gå til innhold

Be utenforstående i juleselskap


Anbefalte innlegg

Gjest SantaLucia

Ei jeg jobber sammen med har ingen familie og har etter det jeg vet ingen hun skal feire juleaften med.

Ville det være rart og invitere henne til oss? Kjenner henne ikke kjempegodt men hun er hyggelig og jeg synes det er ille at hun skal sitte alene.

Svigerfamilien kommer. Har heller ikke luftet dette for mannen min. Hva mener dere?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/86691-be-utenforst%C3%A5ende-i-juleselskap/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest linelise

Det syns jeg absolutt dere skal gjøre! Julen i Norge feires ofte altfor lukket i familien - man bør åpne seg mer for å invitere andre inn! Det er mange som sitter alene i julen (bare se innlegget lenger ned). Hun blir sikkert glad for invitasjonen, enten hun takker ja eller ikke.

Be ivei du! Vi har bedt leieboeren til faren min vi. En mann på 26 (???) som ellers ville sittet helt alene i kjellerleiligheten sin hos min far (trist leilighet), han nekter nemlig å dra hjem til sin egen mor for der er det bare drikking og kjefting. Men om han kommer gjenstår å se da. :o)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...