Gå til innhold

neglsopp


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest ikke undertegnet

Du er iallefall mer utsatt for alle slike plager _når_ du har motsatt immunforsvar.

Leste et sted en lege som sa at _sopp_ av alle slag er den sykes plage.

Med andre ord er du totalt frisk så får du ikke sopp.

Selv har jeg brutt ned immunforsvaret mitt gjennom alt for mange år med p-piller og en del antibiotikakurer. Skjønte ikke at dette kunne ende slik før det var for sent. jeg var nok disponert for det, men mange får problemer.

Neglesopp har jeg slitt med i over tjue år. Helt håpløst å bli kvitt. Det som holder det litt i sjakk nå er at jeg bruker Vademecum (munnvannet) på det hver morgen. Leste om ei dame her på nettet som hadde bitt kvitt det (ihvertfall midlertidig) på den måten.

Faktisk så er det Vademecum som har virket best av alt jeg har prøvd (inkludert denne neglelakken til flere hundre du får på resept).

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/90295-neglsopp/#findComment-495953
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...