Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Pleier å trene 2-3 timer av gangen når jeg først trener. Burde jeg ta til meg noen form for næring da? Det begynner jo å bli noen timer siden man spiste sist, hvis man spiste to-tre timer før trening. Noen som har noen synspunkt/vet?

Gjest Dubreuilh
Skrevet

Joda, du må gjerne ta i deg næring under så langvarige økter. Hva og hvor mye kommer an på hva og hvordan du trener. Væske er uansett veldig viktig! Når du trener såpass lenge, kan det absolutt lønne seg å supplere med litt såkalt "sportsdrikk".

Eller saft..

Skrevet

Hvorfor trene så lenge av gangen? Det kommer selfølgelig an på hva du trener, men 2-3 timer er vel litt i det meste laget i de fleste tilfeller, vel?

".................."

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...