Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei

Nå har jeg gått inn og ut av legekontoret i flere uker uten å ha fått skikkelig diagnose. Har lavt blodtrykk, prikking i fingrene, nummen kropp med knær som ikke vil bære meg.

Min lege sier jeg er utbrendt men jeg klarer ikke å slå meg til ro med det. Reagerer virkelig kroppen så ille da, klarer så vidt å gå 50 meter for å hente posten om dagen.

Er det noen flere som har/har hatt det slik. Jeg begynner jo virkelig å tro at jeg er alvorlig syk.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/96192-utbrendt/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest har vært utbrent i flere år

Da er du i såfall skikkelig utbrent, slapp av noen dager (uker) hjelper det ikke det sopr så be om nøyere undersøkelder.

Om man er skikkelig utbret så hjelper det ikke å ta det med ro et par dager! Det kan ta måneder og år før man igjen er i slag.

Når det er sagt, så bør jo også legen ta skikkelige tester og utelukke alle andre muligheter.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/96192-utbrendt/#findComment-539833
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...