Gå til innhold

De "levende skjoldene" har nå reist hjem..


Anbefalte innlegg

Skrevet

... hva var da vitsen? Var de i det hele tatt skjold, når de stikker av når skjoldene behøves, eller var de bare en haug forvirra yrkesdemonstranter som ville på tv?

hare1365380455
Skrevet

Det er en som er utplassert ved et vannverk som ble tilbake (en fra Arendal). Jeg synes det er så trist for familien og vennene hans.

Skrevet

Hehe, et jævla godt poeng det der.

Samtlige av disse skjoldene stikker med hallen mellom beina så fort krigen nærmer seg.

Vi snakker vel ikke akkurat om de skarpeste knivene i skuffen når vi snakker om levende skjold. Jeg så hun ene, hun jævla deilige blondina, på Skavlands show på fredag, og hun var nesten like bortreist som Liza Marklund, noe som for øvrig ikke sier lite.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...