Gå til innhold

Hvem vinner Big Brother iår?


Gjest MortenellerHenrikellerEvaLilleller...

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

En av de tre, i alle fall. Tror "Grapefrukten" som de kaller henne, ryker ut neste gang...

Henrik er jo så tilpasningsdyktig, Eva-Lill det samme... og Morten er enten veldig beskjeden og stille, eller så driver han og planlegger en veldig smart taktikk for å bli blant de som når lengst. Han er ikke akkurat den mest pratsomme.

Tipper nesten at Stina ryker ut som nr. to fra nå.

Eller Ronny, om han ikke blir bedre av hva-det-nå-er-som-feiler-ham.

Det må jo bli den som har stått for all moroa, og etter min mening må det stå mellom Henrik og Halvor. Det er jo tragisk at disse nomineres når sånne trøttinger som han derre skaphomsa Ronny og slappfisken Morten egentlig burde vært selvskrevne kandidater for trappa.

Blir det opp til gutta, så vinner hu derre silikonskroget Stina. Riktig nok er hun nominert av gutta i "kjipeland", men fanken, dem er vel så ballesprengt nå at dem håper vel å slippe unna snart. Må væra et hælvete å gå rundt disse digre melonene uten å få nappa litt i loffen en gang uten at halve Gnore ser på. Velsigne kald-dusjen.

PS: Flisa stemmer på Henrik, hu liker sånne gamle talatrengte særinger. Skjønner ikke hva hu ser i meg. =^)

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...