Gå til innhold

matvaregiganten Lidl


Anbefalte innlegg

Gjest småbarnsmammaen
Skrevet

Har Lidl åpnet noen matvarebutikker i Norge ennå? Har hørt at de skal ha lavpris som vi aldri har sett maken til her i Norge, men hva vil for eksempel en bleiepakke koste?

Gjest tv-tittern
Skrevet

Vet ikke om de har åpnet noen her i landet, men i et innslag i Forbrukerinspektørene for en tid tilbake, filmet de med et skjult kamera (de fikk nemlig ikke lov til å filme inne i butikken) i en butikk de hadde åpnet i Finnland.

Det var billigere, men det er BARE tyske varer å få kjøpt i kjeden .... jeg er litt sær der jeg, liker nok best de gode gamle norske innpakningene av varer .... får se den dagen butikkene kommer.

Gjest renosrepgaf
Skrevet

Har vært i Lidl i Spania og det var en skikkelig drittbutikk. Plager meg ikke et sekund om de ikke kommer hit.

Skrevet

De hadde Lidl i England da jeg bodde der. Skikkelig dårlig butikk, de har bare sære merker på varene og kun ting som det selges mest av, de hadde ikke engang bakepulver.

Gjest papirtiger
Skrevet

De kommer nok snart. Men de selger visst bare egne merker.

Skrevet

Jeg ble fortalt av ei dame i utbygningsetaten i kommunen her, at Lidl har planlagt å bygge ut like ved motorveien. Er litt nord-øst for Trondheim.

Aner ikke hva en bleiepakke vil koste ;)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...