Gå til innhold

kjæresten ville på ferie med annen dame


Anbefalte innlegg

Gjest AnneMarit

Min ekssamboer ville også reise på ferie med en annen kvinne. Vi hadde en vanskelig periode da. Hadde flyttet fra hverandre, og han kom veldig sjelden på besøk til meg.

Jeg følte meg aldri særlig elsket i forholdet. Elsket ham, og viste det. Mulig han ikke klarte å vise at han var glad i meg.

Jeg gjorde det slutt da han ville reise på ferie med en annen kvinne. Det var også snakk om at han kanskje alternativt skulle på ferie med sin ekssamboer. Hun ville spandere tur (og også gifte seg med ham).

Jeg ville ikke reise med ham, fordi vi hadde det så dårlig i forholdet på den tiden.

Da han fortalte om disse ferieplanene, gjorde jeg det slutt. Kort etter fridde han til meg.

Gjorde jeg noe dumt da jeg sa nei?? Kort tid etter sendte han inn en kontaktannonse i VG der han søkte "noen å dele livet med".

Vi er begge i midten av 30-årene.

Håper på svar!!!

Fortsetter under...

"Gjorde jeg noe dumt da jeg sa nei?? Kort tid etter sendte han inn en kontaktannonse i VG der han søkte "noen å dele livet med"."

Dette må da være kødd?

Ellers virker fyren helt desperat og uten mål og mening. Ekser, kontaktannonser og frierier, hold deg unna, du!

Det ser ut som om han hadde ferieturer (og annet) gående med tre kvinner samtiig. Like ettpå søker han etter nok en kvinne å dele livet med. For meg, virker han umoden til å være i 30-årene. Ser ikke ut til at han har tenkt å slå seg til ro.

Jeg tror du gjorde lurt i å svare nei, men det er selvsagt du som må avgjører om det var lurt eller dumt.

Gjest AnneMarit

Hva føler du selv? Tror du at du hadde blitt lykkelig med ham?

Takk for svar alle sammen.

Jeg trengte igrunn bare å høre det dere sier... For det er helt rett det dere sier (foruten at det kun var snakk om to andre foruten meg).

Gjest ikke undertegnet

Takk for svar alle sammen.

Jeg trengte igrunn bare å høre det dere sier... For det er helt rett det dere sier (foruten at det kun var snakk om to andre foruten meg).

du gjorde absolutt det riktige. Han høres ikke ut som en å satse på

Annonse

Gjest ikke undertegnet

Takk for svar alle sammen.

Jeg trengte igrunn bare å høre det dere sier... For det er helt rett det dere sier (foruten at det kun var snakk om to andre foruten meg).

du gjorde absolutt det riktige. Han høres ikke ut som en å satse på

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...